TiMarkt Baskı ve Tabela Sistemleri

TiMarkt Dijital Baskı ve Tabela Sistemleri alanlarında hizmet veren Etimesgut Eryaman merkezli bir Ankara Reklam Atölyesidir.

2015 yılından itibaren faaliyet yürütmekte olan Tasarımsal İşler Reklam Ajansı ürünüdür.

Ankara Tabelacı

TiMarkt

ankara reklam tabela

Dijital Baskı Hizmetleri

Baskes Ürünler

Ankara folyo baskısı, ankara baskes folyo, ankara folyo etiket, ankara one way vision baskısı, ankara branda baskısı, ankara afiş baskısı

ankara reklam tabela

Ofset Baskı Hizmetleri

Karvizit v.b. ürünler.

Ankara kartvizit baskısıi ankara el ilanı baskısı, ankara broşür baskısı, ankara katalog baskısı, ankara dergi baskısı.

ankara reklam tabela

Tabela Sistemleri

Işıklı / ışıksız tabela ve yönlendirme sistemleri

Ankara ışıklı tabela, ankara kutu harf tabela, ankara pleksi harf tabela, ankara krom kutu harf tabela, ankara germe vinil tabela

MÜŞTERİLERİMİZ
DEVAM EDEN İŞLER
TAMAMLANAN

Ankara'nınHer Köşesine Hizmet

YÜKSEK BASKI KALİTESİ

Orjinal boya kullanımı ile yüksek çözünürlüklü baskılar. İç cephe baskı kalitesinde dış cephe baskılar.Ankara folyo baskı işlerinde 1. Sınıf hizmet

ÜCRETSİZ TASARIM HİZMETİ

Tüm ihtiyaçlarınızda tasarım ihtiyacınızı en üst seviyede biz karşılıyopruz. Kurumsal ihtiyaçlarınıza kreatif tasarım çözümleri sunuyoruz.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

Ankara içinde yerinizde keşif yaparak doğru ürün seçimi ve tam maliyetlendirme yaparak sizin için doğru ve ekonomik olan çözümleri belirliyoruz.

MONTAJLA BASKI ONAYI

Tasarımlarınızı işletmenize ait fotoğraflara montajlayarak baskı öncesinde doğru karar vermenizi sağlıyoruz.

Baskıda Yüksek Çözünürlüklü Sonuçlar İçin

Kaliteli makina parkuru ve orjinal boya kullanımı ile doğru sonuçlar alıyoruz.

Daha Fazlası

Ankara dijital baskı alanında hizmet üreten firmalar arasında, hizmet maliyeti açısından ciddi farklar bulunmaktadır. Bu farklar arz ve talepin gerekleri açısından normal olmakla beraber, baskı kalitesi ve ürün dayanıklılığı açısından göze alanması gereken maliyet farkladır. İşletmeniz için doğru ürün tercihi konusunda bizi arayabilirsiniz.

Ankara, Etimesgut, Yenimahalle, Çankaya, Sincan, Altındağ, Eryaman, Çakırlar, Bağlıca, Çayyolu, Ümitköy, Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Organize Sanayi Bölgesi, Ostim bölgelerinde dijital baskı; folyo baskı, branda baskı, one way vision baskı, tabela sistemleri, yönlendirmeler, ofset baskı; kartvizit, el ilanı, broşür, katalog, dergi alanlarında hizmet vermekteyiz.